اخبار ویژه
خانه / اخبار ویژه / پیام حضرت حجه الاسلام والمسلمین استیری جهت حضوردرراهپیمایی روزقدس

پیام حضرت حجه الاسلام والمسلمین استیری جهت حضوردرراهپیمایی روزقدس

بسم الله الرحمن الرحیم

((وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا مِنْ قَبْلِکَ رُسُلًا إِلَی قَوْمِهِمْ فَجَاءُوهُمْ بِالْبَیِّنَاتِ فَانْتَقَمْنَا مِنَ الَّذِینَ أَجْرَمُوا وَکَانَ حَقًّا عَلَیْنَا نَصْرُ الْمُؤْمِنِینَ))
نهضت اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره)، مبتنی بر رفع ظلم و مبارزه با ظالم شکل گرفت و در بعد جهانی یکی از محورهای اصلی اش آزادی فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی بود.

imgres

روز جهاني قدس امسال در حالي فرا مي‌رسد كه جهان اسلام دستخوش تحولات جدي است. اوضاع منطقه و شرايط كشورهاي آن در حالي است كه شايد باعث غفلت برخي از مسأله اصلي و ضروري جهان اسلام يعني مسأله قدس شريف و دشمن اصلي يعني استكبار جهاني و صهيونيسم بين‌المللي شود. سوريه، عراق، يمن، لبنان، بحرين، حجاز و ديگر مناطق جهان اسلام درگير چنان معضلات و مشكلاتي هستند كه گاه افراد را از علت‌العلل همه اين مشكلات و همه اين معضلات يعني استكبار جهاني و صهيونيسم بين‌المللي غافل مي‌كند. از اين‌رو امسال روز قدس از اهميت زايد‌الوصفي برخوردار است و بايد در شعار مرگ بر اسرائيل و مرگ بر آمريكا، جديت بيشتري به خرج داد.

روز جهاني قدس امسال در حالي فرا مي‌رسد كه كشورهاي اسلامي هر يك دچار معضلات و مشكلات فراواني است. حاكمان سعودي حجاز در جنايت و كشتار از مغولان پيشي گرفته‌اند و در كشتارمردم يمن و جنايت بر مردم بحرين، آن مي‌كنند كه زبان از وصف آن قاصر است. كودك‌كشي و حمله به بيمارستان‌ها و مراكز آموزشي فقط بخش كوچكي از جنايات آل صهيون حاكم در حجاز است كه عليه مسلمانان منطقه به‌كار گرفته‌اند.

images

امااين فقط يمن نيست كه دستخوش جنايت عاملان استكبار است، در سوريه، عراق، افغانستان و پاكستان نيز ماجرا به‌نوعي ديگر از همين قرار است. امسال در آستانه روز قدس شاهد آن هستيم كه جهان اسلام دستخوش تحولاتي جدي است. آنچه در شام و عراق مي‌گذرد و جناياتي كه داعش مورد حمايت صهيونيست‌ها انجام مي‌دهد، بسياري از توجهات را به خود جلب كرده است. سوريه، عراق، لبنان، بحرين، حجاز و ديگر مناطق جهان اسلام درگير چنان معضلات و مشكلاتي هستند كه گاه افراد را از علت‌العلل همه اين مشكلات و همه اين معضلات يعني استكبار جهاني و صهيونيسم بين‌المللي غافل مي‌كند.

چنان‌كه ذكر شد، اوضاع منطقه و شرايط كشورهاي آن در حالي است كه شايد باعث غفلت برخي از مسأله اصلي و ضروري جهان اسلام يعني مسأله قدس شريف و دشمن اصلي يعني استكبار جهاني و صهيونيسم بين‌المللي شود. بايد توجه داشت كه علت‌العلل همه مشكلات جهان اسلام و همه جناياتي كه آل سعود در حجاز و يمن مي‌كنند و جرايمي كه آل خليفه در بحرين مرتكب مي‌شوند، استكبار جهاني و صهيونيسم بين‌الملل است. اگر صهيونيست‌ها در اين منطقه با شكست مواجه شوند و دوران زورگويي آمريكا و اعوانش به پايان برسد، جنايتكاران بي‌ارزشي مانند آل خليفه و آل سعود نمي‌توانند بر مناطق اسلامي حكومت كنند و خائناني مانند حكام تركيه نمي‌توانند مردم مسلمان تركيه را بفريبند و به اسم اسلام‌گرايي در جهت اهداف صهيونيستها در اين منطقه عمل نمايند.

لذا روز قدس امسال از اهميت زايد الوصفي برخوردار است و بايد در شعار مرگ بر اسرائيل و مرگ بر آمريكا جديت بيشتري به خرج داد چراكه به تعبير رهبر معظم انقلاب: مسأله‌ي فلسطين، مهم‌ترين مسأله‌ي دنياي اسلام است. هيچ مسأله‌ي بين‌المللي‌اي در دنياي اسلام از اين بالاتر نيست.

اینجانب ازمردم آگاه وبصیرمنطقه فشافویه تقاضامیکنم در “نمایش بی نظیر اقتدار و آگاهی در راهپیمایی روز قدس” مشارکت نموده وهمرا ه وهمگام باملت مؤمن وغیورایران اسلامی ،به عنوان پیشگامان نهضت صهیونیسم ستیزی، مدافع قدس شریف بوده و با همه وجود از آرمان های بلند امام خمینی (ره) و خلف صالحشان حمایت نمایند. اللَهُمَّ اجْعَلْ لَنَا مِنْ لَدُنْکَ وَلِیًّا وَاجْعَلْ لَنَا مِنْ لَدُنْکَ نَصِیرًا»

(پایان)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

-- بارگیری کد امنیتی --